JozefFazan.pl

Programy treningowe

Filters

Showing all 6 results

Sort By

Departments

Filter by price

 • Core Stability PDF

  Stabilizacja centralna jest kluczowym zagadnieniem w pracy trenera personalnego. Osoba, która nie jest w stanie zapanować nad obciążeniem własnego ciała nie jest gotowa do treningu przy użyciu przyrządów do treningu funkcjonalnego (BOSU, TRX itd.), a zwłaszcza wolnego ciężaru.
  30.00 
 • Porady żywieniowe i treningowe

  Porady żywieniowe i treningowe - [fragment]: Żyjemy w specyficznych czasach – z jednej strony mamy wszechobecny dostęp zarówno do niezbędnych informacji jak i produktów. Z drugiej strony nadmiar owych bodźców powoduje swego rodzaju dezinformację. W dużej mierze dotyczy to branży fitness, gdzie przedstawia nam się często niezgodne z prawdą obrazki (albo zgodne przy określonych niekoniecznie zdrowych i legalnych warunkach). Nie chcę wdrażać się tu w szczegóły i wskazywać kogoś palcem, bo nie o to chodzi w moim poradniku.
  10.00 
 • Stabilne kolana PDF

  Atlas przedstawia składający się z dziesięciu ćwiczeń program treningowy dla osoby chcącej zadbać o stabilne kolana, a także przygotowującej się do sezonu narciarskiego.
  30.00 
 • Trening Full Body Workout

  Trening Full Body Workout - Co dziś robisz? - Klatę i biceps! To dialog, który można usłyszeć w szatni niemal każdej siłowni. Większość ludzi trenuje planem dzielonym, bo „przecież nie spompuje klaty jednym ćwiczeniem”. Twierdzą, że FBW to „obiegówka przez pierwsze 6 tygodni na siłowni” i nie doceniają potencjału treningu całego ciała. A co powinniście o nim wiedzieć? Trening całego ciała to trening ciężki, powodujący duży wyrzut hormonów anabolicznych, będący jednocześnie jednym z lepszych narzędzi do naturalnego kształtowania sylwetki. Jak ułożyć skuteczny program FBW? Dowiecie się z tego poradnika!
  15.00 
 • Trening góra/ dół

  Trening Góra/ Dół - Czemu nie robisz nóg? - Bo i tak nie widać ich na dyskotece! To kolejny klasyk sal treningowych :) Chyba nie muszę tłumaczyć nonsensu tej maksymy – nawet jeśli nie zależy Wam na umięśnionych „kopytach” to i tak nie rezygnowałbym z treningu dolnych partii, gdyż ćwiczenia jak martwy ciąg, czy przysiady generują największy wyrzut testosteronu i dodatnio wpływają na przyrost masy mięśniowej innych partii. Osobom średnio zaawansowanym (minimum pół roku treningu) i tym, które chciałyby poprawić wygląd dolnych partii ciała zalecam ten trening. Z tego poradnika dowiecie się w jaki sposób go zaprogramować, by uzyskać odpowiednie efekty.
  15.00 
 • Trening Push & Pull

  Trening Push & Pull W poradniku znajdziecie kilka słów o treningu z podziałem na ruchy wypychania i przyciągania. Polecam go osobom ćwiczącym przynajmniej pół roku na siłowni i mającym solidne podstawy (duży ciężar w ćwiczeniach podstawowych: minimum masa ciała x 1,5 w wyciskaniu, x 2 w przysiadzie, 2,5 w martwym ciągu).
  15.00